Hakkımızda

Hakkımızda

Teknolojinin adresi TeknoSA çatısı altında faaliyet gösteren iklimlendirme sektörünün öncü markası İklimSA, Sabancı güvencesiyle 30 yıldır sürekli büyüyerek ve genişleyerek, Türkiye’nin dört bir yanında 400’den fazla satış - servis ağı ve 5 bölge müdürlüğü ile hizmet veriyor.

İklimSA, klima sektöründe kendini ispatlamış dünya markaları Mitsubishi Heavy Industries ve kendi markası Sigma ile ev tipi, ticari ve çoklu sistem klimaların yanı sıra Samsung marka değişken debili sistem klimaları ile proje çözümleri sunuyor. Tüm bu ürün gamıyla müşterilerinin ihtiyacına yönelik katma değerli hizmetler sağlıyor; bankalar, hastaneler, okullar ve zincir mağazalar gibi kurumsal yapılara da özel çözümler üretiyor.

İklimsa’ya, 44İKLİM yani 444 55 46 numaralı müşteri danışma hattından ulaşabilirsiniz.

MİSYON 
İklimsa Akdeniz Klima olarak hizmet kalitesini devamlı artırarak müşterilerine çalışanlarına ve işine saygı duyarak, girişimci ve lider ruha sahip firmamız en üstu düzeyde başarılı olmak için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Ayrıca şirketler arasında yer almak için gittikçe büyümektedir.

VIZYON
Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin 
üstüne çıkmak,müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak 
sektörümüze öncülük etmektir..

Konu Başlığınız

Telefon Numaranız

Görüşlerinizi yazınız